Cibau Puppy Maxi

Cibau Puppy Maxi zabezpečí prísun správneho množstva vápnika, fosforu a vitamínu D – látok nevyhnutných pre vývin kostry. Obsahuje prídavok glukozamínu a chodroitínu pre správny vývoj kĺbov.

Cena: 37,20 €
Značka:Farmina

Popis

Cibau Puppy Maxi zabezpečí prísun správneho množstva vápnika, fosforu a vitamínu D – látok nevyhnutných pre vývin kostry. Obsahuje prídavok glukozamínu a chodroitínu pre správny vývoj kĺbov. Veľkosť granúl bola prispôsobená, aby umožňovala jednoduchšie prijímaní potravy a podporovala tak vylučovanie slín, tráviace procesy a vstrebávanie živín.
Krmivo obsahuje kuracie mäso a ryby ako zdroj kvalitných bielkovín, ryža spolu s kukuricou sú zdrojom energie vo forme uhľohydrátov. Repná dužina je zdroj vlákniny a napomáha správnemu tráveniu. Kurací tuk zvyšuje chutnosť produktu je kvalitným zdrojom energie. Obsah rybieho tuku a rastlinného oleja zabezpečí dokonale vyvážený obsah mastných kyselín (Omega 3 a 6). Pivovarské kvasnice, bohaté na vitamíny B a D, zvyšujú vstrebávanie živín.

Zloženie:
Sušené kuracie mäso (32%), ryža (25%), kukurica (14%), kurací tuk, sušené ryby (8%), sušená repná dužina (4%), rybí tuk (2%), rastlinný olej (1%), fosforečnan vápenatý (0,6%), uhličitan vápenatý (0,4%), chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice (0,3%), chlorid draselný, glukozamín (0,04%), chondroitín sulfát (0,04%).

Iné

Cena:37,20
Dostupnosť:Smolenice
Balenie:12 kg
    << vrátiť sa späť